** Penzion Rezidence Topolová ubytování Praha 10

Penzion Praha 10 Rezidence Topolová

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí různé kategorie bydlení podle nároků na vybavení pokoje a cenu.

Ať už hledáte krátkodobé nebo dlouhodobé levné ubytování v Praze, Rezidenci Topolová v zelené části Prahy mohou využívat studenti, turisté, dělníci, jednotlivci i větší skupiny hostů.

Pro studenty: Lepší než kolej, příjemné prostředí, Internetová kavárna nebo WIFI na pokoji. Slevy do fitness centra Kentoya ...

Turisté: Skvělá dostupnost do centra. Recepce 24 hodin denně. Fitness, masáže, manikúra v areálu a spoustu dalších výhod.

Garsoniery a 1+1: Klidná lokalita v zeleni, občanská vybavenost. Bez platby několika nájmů předem. Nájemní smlouva min. na 1 rok.

Pro pracovníky a firmy: Kvalitní a levné ubytování. Restaurace, polední menu od 59 Kč! Kapacita až 1100 lůžek.

Hodinový hotel: Absolutní diskrétnost. Útulné a čisté prostředí. Garance ubytování i bez objednání.

Rezidence Topolová Praha 10 Penzion a Hostel :
Nabídka pokojů: 2 lůžkové a 3 lůžkové. Pokoje ubytování kategorie Penzion jsou řešeny buňkovým systém - sociální zařízení a chodbička jsou společné pro dva pokoje.
Vybavení: Postele (s úložným prostorem, včetně lůžkovin, polštářů a peřin), záclony a závěsy, šatní skříně, noční stolky, skleničky, hotelová mýdlíčka, ručníky. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. WC je samostatné.

Ubytování Praha 10 Rezidence Topolová :


Praha 10 ubytování penzion Zahradní město :
UBYTOVNA je svým charakterem určena k ubytování různých stavebních firem, dělníků a řemeslníků. Je vybavena jednoduchým standartním nábytkem, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivců či skupin. Vhodné zvláště pro zákazníky, u kterých je prvořadá cena. Samozřejmostí je každodenní úklid všech pokojů a výměna ložního prádla jednou za 14 dní, nebo dle potřeby.

Ubytování v Praze 10 penzion hostel Zahradní město :
Recepce penzionu je v provozu 24 hodin denně. Ve společných prostorách naleznete automaty na kávu a nealkoholické nápoje. V letních měsících je otevřena zahrádka restaurace, která je v těsné blízkosti recepce. Poskytujeme speciální cenové nabídky a množstevní slevy, spokojenost klientů je na prvním místě. V podobných případech také nabízíme službu stravování formou snídaně či polopenze. Restaurace U Topolu, která je součástí našeho objektu nabízí stravování, během obědů speciální akce za 39 Kč, teplá i studená kuchyně po celý den.

Ubytování na Praze 10 Rezidence Topolová služby a okolí :
Internet možnost připojení.
Termíny nastěhování a vystěhování: Check-in nejdříve od 12:00 (v případě potřeby dřívějšího nastěhování se lze individuálně domluvit). Check-out nejpozději do 10:00 hodin.
Dopravní spojení: 50 metrů od objektu je autobusová zastávka Centrum Zahradní Město 5 minut na metro Skalka.
Veškerá občanská vybavenost v místě (obchody, restaurace, pošta, fitness, atd.).

Penzion Praha 10 Rezidence Topolová - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Praha 10 Rezidence Topolová - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 10 Rezidence Topolová - disponuje restauracíPenzion Praha 10 Rezidence Topolová -  kadeřnictví - holičství Penzion Praha 10 Rezidence Topolová -  je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 10 Rezidence Topolová -  je k dispozici letní terasaPenzion Praha 10 Rezidence Topolová - disponuje kavárnouPenzion Praha 10 Rezidence Topolová - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 10 Rezidence Topolová - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 10 Rezidence Topolová - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 10 Rezidence Topolová - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou